Кранові вузли

Projects

Запірна арматура на газопроводах служить для управління потоками газу. Вона здатна регулювати потік в трубопровідних системах від мінімального зменшення подачі до повної її зупинки.

Ми пропонуємо наступні види цього обладнання найкращих світових виробників :
⦁ засувки чавунні;
⦁ регулюючі клапани;
⦁ крани;
⦁ дискові затвори.

Всі запірні пристрої мають схожу конструкцію. Це закритий герметичний корпус, в якому розміщений вузол запірної арматури.

У корпусі найчастіше є два (в ряді випадків більше) кінця, за допомогою яких він щільно прикріплюється до трубопроводу. Призначення запірного вузла – герметичне поділ трубопровідної системи на частини.

У його складі є сідло і запірний орган, постійно стикаються з ущільнюючих поверхонь.

З’єднання крана з трубопроводом відбувається за допомогою фланця, муфти або шляхом приварювання до нього. На газових трубопроводах використовуються газові муфтові крани.
Більш високі навантаження витримують чепцеві муфтові крани. Вони обслуговують нафтопроводи і водопроводи, основні їх деталі виготовляються з чавуну. При цьому чавунний сальник набивають гумою або пеньком. Такі крани здатні працювати при тисках до 1 Мпа і витримують температури до 100 ° С.

Найменші розміри мають кульові крани. Це обладнання славиться високою якістю роботи, що зумовило його використання в трубопроводах великого діаметру. Виготовляють їх з чавуну, а ущільнювальні кільця складаються з фторопласту-4.

Управління може бути як дистанційне, так і за допомогою маховіка.сальнікових муфтових кранів.

Крани з кульовим затвором і гідропневматичним приводом фірми “Камерон» призначені і застосовуються як запірний пристрій на магістральних газопроводах компресорних і газорозподільних станціях і на підземних сховищах газу.